Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zawias Blum cichy domyk to znakomite rozwiązanie dla każdego rodzaju mebli. Zawias cichy domyk charakteryzuje się wysoką jakością i funkcjonalnością. Wprowadzają one zupełnie nową jakość, jeśli chodzi o wygodę użytkowania, ale i estetykę mebli. Dzięki nim drzwi otwierają i zamykają się precyzyjnie, bezproblemowo, a przy tym również cicho i delikatnie. Ponadto drzwiczki same się domkną, jeśli zostaną pchnięte, ale nie do końca zamknięte.

ZAWIASY Z CICHYM DOMYKIEM

Czym są zawiasy cichy domyk?

Zawiasy Blum cichy domyk to niezwykłe rozwiązanie, które zapewnia płynne i, przede wszystkim, ciche zamykanie drzwiczek meblowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii przez firmę Blum – drzwi z takimi zawiasami zamykają się delikatnie i powoli, niezależnie od tego, ile użyto siły z jaką zostały pchnięte. Takie zawiasy stanowią bardzo pożądane rozwiązanie, zwłaszcza w pomieszczeniach, w których panuje większy hałas, np. w salonie czy sypialni. Należy jednak zauważyć, że używanie szafek z takimi zawiasami jest tak komfortowe, że klienci po zakupie pierwszego kompletu, w przyszłości decydują się ponownie na wybór cichego domyku do innych pomieszczeń.

Na jakiej zasadzie działa zawias Blum cichy domyk?

Cichy domyk tłumi ruch drzwi. W tego typu zawiasach znajduje się tłumik gazowy, to właśnie on odpowiada za płynne i ciche zamykanie drzwiczek. Element ten reguluje prędkość zamykania i tym samym sprawia, że drzwiczki nie uderzają o szafkę czy szafę i nie powodują hałasu. Dzięki temu meble z takimi zawiasami nie tylko są bardziej wygodne w codziennym użytkowaniu, ale także bardziej trwałe.

Zalety zawiasów cichy domyk

Zawiasy Blum cichy domyk mają wiele zalet, przez które cieszą się taką popularnością wśród klientów. Należą do nich:

  • ciche zamykanie - główną zaletą zawiasów Blum cichy domyk jest możliwość cichego zamykania drzwi meblowych. Dzięki temu nie musimy obawiać się o głośne trzaski drzwi, które mogą przeszkadzać innym domownikom czy gościom;
  • precyzyjne otwieranie - zawias Blum cichy domyk charakteryzuje się bardzo precyzyjnym otwieraniem drzwi. Dzięki temu można je otwierać i zamykać jednym ruchem, bez ryzyka zahaczenia czy zatrzaśnięcia;
  • łatwa regulacja – zawiasy te pozwalają również na łatwą regulację siły zamykania drzwi. Dzięki temu możemy dopasować siłę zamykania do swoich preferencji i potrzeb;
  • estetyczny wygląd – zawiasy cichy domyk charakteryzują się również estetycznym wyglądem, który doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie ich do mebli.

Zastosowanie zawiasów cichy domyk Blum

Blum zawiasy cichy domyk znajdują bardzo szerokie zastosowanie – sprawdzą się bowiem w produkcji mebli różnego rodzaju, np. w szafkach i szufladach kuchennych, szafach ubraniowych, biurkach, szafkach łazienkowych, komodach itd. Zawiasy te są niezwykle uniwersalne. Co ważne, można je zastosować zarówno w meblach w zabudowie, jak i meblach wolnostojących.

Zawiasy cichy domyk marki Blum stanowią doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, której zależy na wysokiej jakości i komforcie użytkowania mebli. Dzięki nim, otwieranie i zamykanie drzwi meblowych staje się ciche, precyzyjne i łatwe. Cichy domyk wpływa również na estetykę mebli, dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi. Jeżeli szukasz doskonałych zawiasów do swoich mebli, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na zawiasy cichy domyk z firmy Blum.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl