Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Chemia

W tej kategorii oferujemy chemię do mebli. Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę zróżnicowanych produktów, wśród których można znaleźć środki o najróżniejszych zastosowaniach. Zapewniamy między innymi skuteczne środki do pielęgnowania, czyszczenia i konserwacji mebli, trwałe i wytrzymałe kleje, płyny do usuwania kleju z mebli czy też specjalne kity oraz szpachle do wyrównywania wszelkich ubytków znajdujących się na powierzchniach szafek, regałów i nie tylko.

Kleje do blatów i nie tylko

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć wiele zróżnicowanych artykułów do mebli, między innymi specjalne kleje. Służą one do mocnego łączenia różnych elementów mebli ze sobą. Wybór kleju jest uzależniony od rodzaju materiałów, które chcemy ze sobą trwale skleić. W naszym sklepie Uchwyty meblowe 24 można znaleźć między innymi kleje do drewna, metalu czy tworzyw sztucznych oraz wielu innych materiałów. Dobór odpowiedniego kleju jest niezwykle istotny – w innym wypadku nie zapewnimy trwałego połączenia i blat czy inne elementy mogą się oddzielić od reszty mebla.

Środki do czyszczenia mebli i usuwania kleju

Wśród naszych produktów można także znaleźć specjalne środki czyszczące do usuwania kleju, które są niezwykle przydatne w sytuacjach, kiedy chcemy usunąć resztki kleju z powierzchni po złożeniu mebli czy po remoncie. W naszym sklepie można znaleźć różne preparaty w formie sprayu czy płynu, które skutecznie ułatwiają usuwanie kleju bez uszkadzania powierzchni mebli. Posiadamy w sprzedaży również środki do czyszczenia oraz konserwacji, które służą do utrzymania mebli w dobrym stanie przez długie lata. Dostępne są preparaty do mebli z drewna, a także mebli matowych, lakierowanych i innych. Podczas wyboru odpowiedniego środku należy zwrócić uwagę na rodzaj mebli, aby zapewnić im jak najlepszą ochronę.

Środki do wypełniania ubytków na powierzchni mebli

Oferujemy także kity oraz szpachle do mebli, które umożliwiają wypełnianie ubytków oraz nierówności na powierzchni mebli. Wśród naszego asortymentu w kategorii “Chemia dla mebli” można znaleźć artykuły o różnych twardościach i kolorach, dzięki którym można w łatwy i szybki sposób uzyskać gładką oraz jednolitą powierzchnię.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl