Prowadnica kulkowa push to open to niezwykle wygodne rozwiązanie umożliwiające otwarcie szuflady poprzez lekkie naciśnięcie frontu. W naszej ofercie dostępne są akcesoria w kilku różnych rozmiarach tak, by długość prowadnicy dostosować do wymiarów umeblowania.

Cechy produktu tej kategorii sprawiają, że codzienne korzystanie z mebli jest niezwykle wygodne, a także ciche i płynne.

Prowadnice push-open

Funkcja push to open - zalety stosowania

Prowadnica z funkcją push to open pozwala na korzystanie z mebli i otwieranie ich przez naciśnięcie frontu szuflady (zazwyczaj w jednym, określonym punkcie) co oznacza brak konieczności stosowania uchwytów meblowych! Taka możliwość stanowi duże udogodnienie nie tylko dla projektantów wyposażenia, ale przede wszystkim dla użytkowników. Gładka, prosta linia frontów umeblowania daje większe możliwości aranżacyjne, na przykład w kuchni, garderobie czy łazience.

Wykorzystanie prowadnic tego typu, umożliwiających otwarcie frontu poprzez jego naciśnięcie usprawnia również proces sprzątania - znacznie łatwiej i szybciej odświeżyć można fronty meblowe pozbawione uchwytów (które w tradycyjnych systemach także wymagają częstego mycia). Brak uchwytów jest także bezpieczną opcją, jeśli w domu mieszkają młodsze dzieci - wówczas całkowicie zniwelowane zostaje ryzyko przypadkowego skaleczenia się malucha o często ostro zakończone uchwyty.

Prowadnica z systemem push to open to najczęściej osprzęt kulkowy (łożyskowy), który jest niezwykle odporny na duże obciążenia i zapewnia przy tym płynne, lekkie wysuwanie i wsuwanie szuflad.

Montaż prowadnic push open nie różni się praktycznie od zakładania prowadnic innych wariantów. Kupując w naszym sklepie Klient otrzymuje kompletny zestaw gotowy do montażu. Nie jest konieczne stosowanie żadnych dodatkowych mechanizmów i rozwiązań technicznych. Prosty montaż = proste użytkowanie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl