Prowadnice meblowe to niezbędne elementy systemu szuflad. Należy wybierać wyłącznie prowadnice do szuflad z najwyższej jakości materiałów, w innym wypadku mogą utrudniać użytkowanie lub szybko się psuć. Prowadnice szuflad odpowiadają za szybkie i płynne otwieranie oraz zamykanie szuflad, nawet wtedy, gdy są one mocno obciążone. Urządzenie to zapewnia komfort i w żaden sposób nie uszkadza mebla pod wpływem czasu.

Prowadnice meblowe

Oferujemy szeroki wybór różnorodnych części do mebli, w tym również takich jak prowadnice meblowe do szuflad. W naszym sklepie można znaleźć:

  • prowadnice do szuflady kulkowe,
  • prowadnica do szuflady typu cichy domyk,
  • prowadnica do szuflady push-open,
  • prowadnice do szuflady rolkowe.

Prowadnice meblowe do szuflad – montaż

Prowadnice do szuflad są bardzo łatwe w montażu. Oferowane przez nas produkty są wykonane z trwałych, wytrzymałych i odpornych na uszkodzenie materiałów, które dodatkowo są bardzo lekkie. Same szyny przesuwają się płynnie i gładko. Ponadto zapobiegają samoczynnemu wysuwaniu się szuflad. Nasze prowadnice do szuflad znakomicie zabezpieczają przedmioty, które znajdują się wewnątrz mebli.

Prowadnice kulkowe

Prowadnice meblowe kulkowe sprawdzają się bardzo dobrze nawet w przypadku większych obciążeń i nie dopuszczają do samoczynnego otwierania się szuflad. Prowadnice do szuflad kulkowe są niezwykle stabilne, łatwe w użytkowaniu i ciche. Niektóre z naszych modeli posiadają mechanizm samodociągu, który sprawia, że szuflada sama domyka się, jeśli zostanie niewłaściwie zamknięta.

Prowadnice rolkowe

Prowadnice do szuflad rolkowe działają bardzo płynnie i cicho. Takie prowadnice szuflad przeznaczone są przede wszystkim do montażu w szufladach łazienkowych oraz kuchennych. Prowadnice meblowe rolkowe są bardzo wygodne i w pełni bezpieczne – nie wysuwają się samoistnie i nie uszkadzają mebli podczas użytkowania. Sprawdzają się także w szafkach narzędziowych w warsztatach bądź w garażu. Montaż takich prowadnic jest prosty i zajmuje niewiele czasu. Można to z łatwością zrobić samodzielnie.

Prowadnice meblowe cichy domyk

Prowadnice do szuflad typu cichy domyk ogromnie wpływają na komfort użytkowania. Odpowiadają one za płynne otwieranie i zamykanie szuflad, nawet przy maksymalnym obciążeniu. Ponadto posiadają mechanizm spowalniający, który powoduje ciche zamykanie szuflady. Prowadnice do szuflad tego rodzaju posiadają także blokadę wysuwu, który sprawia, że szuflady z pewnością nie wypadną.

Szuflady – prowadnice UchwytyMeblowe24

Każda prowadnica do szuflady, którą można kupić w naszym sklepie, została wykonana z najwyższej jakości materiałów – wytrzymałych, trwałych, lekkich i odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto ich montaż jest bardzo szybki i prosty – można to bez problemu zrobić samodzielnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl