Zawiasy stanowią niezbędny element każdego mebla, który został wyposażony w drzwiczki czy szuflady. Dzięki nim szafy i szafki mogą być bezpiecznie i bez żadnych problemów otwierane i zamykane. Zawias Blum to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością ze względu na jego niezawodność, funkcjonalność, wysoką jakość, innowacyjność, elegancję i unikalne rozwiązania konstrukcyjne.

ZAWIASY

  • nowość

Dlaczego warto wybrać zawiasy do szafek Blum?

Zawiasy meblowe Blum to firma, która jest ceniona zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Dzięki swojemu doświadczeniu doskonale zdaje sobie sprawę z tego, czego oczekują osoby poszukujące profesjonalnych okuć meblowych. Zawias Blum cechuje się precyzją wykonania i niezawodnością działania. Można je stosować zarówno w meblach nowych, jak i po modernizacji w starszych modelach.

Zawiasy Blum rodzaje

Firma Blum zapewnia szeroką gamę zawiasów, które można bez problemu dopasować do niemal każdego rodzaju mebli. W tej kategorii można zakupić poszczególne zawiasy Blum rodzaje: puszkowe, niewidoczne czy wpuszczane.

  • zawias puszkowy – to jeden z najpopularniejszych typów zawiasów tej firmy. Zawias Blum tego rodzaju jest umieszczany wewnątrz mebla, dzięki czemu drzwiczki szafki bądź szafy wyglądają bardzo estetycznie i elegancko. Specjalny mechanizm sprawia, że zawiasy puszkowe są ciche i działają bardzo płynnie;
  • zawiasy niewidoczne – są całkowicie niewidoczne na zewnątrz mebla, co sprawia, że drzwiczki wyglądają niezwykle nowocześnie i estetycznie. Montuje się je do krawędzi mebla, a ich unikalna budowa umożliwia na łatwe, ale precyzyjne regulowanie;
  • zawiasy wpuszczane – stosuje się je do szafek narożnych czy szuflad.

Zawiasy do szafek Blum – zastosowanie

Zawiasy meblowe Blum sprawdzają się znakomicie zarówno do szafek kuchennych, jak i łazienkowych czy garderobianych. Są one bardzo wytrzymałe i funkcjonalne, dlatego warto je stosować do szafek i szaf, które są używane każdego dnia.

Zawiasy Blum do szafek kuchennych cechują się specjalną budową, dzięki której zapewniają stabilność oraz wygodę podczas otwierania i zamykania drzwiczek. Szafki w kuchni często są pod dużym obciążeniem, z tego powodu przeznaczone do nich zawiasy muszą być wytrzymałe. Zawiasy marki Blum spełniają ten wymóg w stu procentach, dlatego też można je stosować zarówno w niewielkiej, domowej kuchni, jak i w dużych, profesjonalnych przestrzeniach w restauracjach i nie tylko.

Zawiasy marki Blum do szafek w łazience i garderobie są także znakomicie dostosowane do wymagań dotyczących wytrzymałości. Ponadto mimo częstego używania takich szafek, zawiasy pozwalają na płynne, ciche i bezproblemowe otwieranie i zamykanie drzwiczek.

Zawiasy do szafek narożnych Blum

Narożne szafki to rozwiązanie, z którego chętnie korzysta się w kuchni, jednak bywają one dość trudne do urządzenia, ponieważ wymagają zastosowania specjalnych rozwiązań, które umożliwią otwieranie drzwiczek pod odpowiednim kątem. Zawiasy do szafek narożnych Blum stanowią idealne rozwiązanie w tego typu przypadkach. Dzięki ich konstrukcji możliwe jest otwieranie szafek nawet do kąta 165 stopni, co ma wpływ na łatwy dostęp do przedmiotów znajdujących się wewnątrz takiej szafki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl