Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nóżki meblowe i nogi meblowe to podstawowe akcesoria meblowe, które stanowią podstawę szafek, stolików, stołów czy gablot i wielu innych rozwiązań. Wśród naszego asortymentu można znaleźć wyjątkowo szeroki wybór, w tym: nóżki kuchenne, nogi stołowe, a także nóżki meblowe uniwersalne, nóżki meblowe regulowane oraz klipy do nóżek.

Nóżki meblowe

Nóżka meblowa – montaż

Nóżka meblowa stanowi okucie meblowe i jest niezwykle łatwe i szybkie w montażu. Taki element najczęściej wystarczy tylko dokręcić przy pomocy odpowiednich narzędzi i wkrętów do płyty meblowej. Niektóre nóżki sprawdzą się doskonale przy autorskich projektach. Jeśli jesteś złotą rączką, wielbicielem DIY i tworzysz własne meble w naszym sklepie zaopatrzyć się we wszelkie dodatki, także takie jak regulowane nóżki meblowe do różnego rodzaju rozwiązań. Nóżka meblowa może zostać wykorzystana w przypadku autorskich projektów, ale i w celu odnowienia starej szafki czy komody. Nóżka meblowa (regulowana lub nie) może zostać szybko i sprawnie wymieniona. Oferowane przez nas produkty różnią się kształtem, wysokością czy kolorystyką, dzięki czemu do każdego mebla można dobrać idealny model.

Nogi meblowe - rodzaje

Nogi meblowe mogą być ozdobne – w ich przypadku warto zadbać o to, aby były widoczne. Nóżki meblowe mogą być również przeznaczone wyłącznie do podnoszenia i wypoziomowania mebli – do tej grupy należą między innymi nóżki meblowe czarne, które stosuje się przede wszystkim w zabudowach kuchennych.

Nóżki meblowe metalowe czarne

W naszym sklepie można znaleźć między innymi nóżki meblowe metalowe czarne, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w przypadku mebli kuchennych. Służą do podnoszenia zabudowy kuchennej, aby ta nie stała bezpośrednio na podłodze. Nóżki meblowe czarne można zakryć specjalną listwą lub zostawić, gdy zależy nam na utrzymaniu bardzo nowoczesnego wyglądu pomieszczenia.

Nóżki meblowe regulowane

Wśród naszego asortymentu można również znaleźć nóżki meblowe regulowane. Nóżka meblowa regulowana sprawdzi się doskonale na każdej nierównej powierzchni. Zastosowanie tego rodzaju rozwiązania pozwala uzyskać proste blaty w przypadku mebli kuchennych, biurowych czy domowych biurek, co umożliwia komfortową i bezpieczną pracę w każdym pomieszczeniu, nawet przy wyjątkowo nierównej podłodze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl