Mechanizm zamykania Blumotion na zawias meblowy to nowoczesne technologicznie rozwiązanie, dzięki któremu Twoje meble będą zamykały się dyskretnie, lekko i cicho. System hamowania CLIP Top Blumotion został zaprojektowany w taki sposób, że całkowicie mieści się w konstrukcji samego zawiasu.

 

Blumiotion na zawias

Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

  • hamulec do drzwi Blumotion,
  • zawias równoległy z zintegrowanym systemem samodomykania Blumotion,
  • zawias na 1/2 kanta z Blumotion.

Jak działa Blumotion?

Okucia Blum uzupełnione o technologię CLIP Top Blumotion, będącą specyficznym systemem samodomykania sprawiają, że fronty meblowe zamykają się powoli i bez hałasu. Wszystko dzięki mechanizmowi zamkniętemu w puszce zawiasu, który dostosowuje prędkość uchylania lub zamykania frontu w zależności od jego ciężaru. Zamykanie drzwi w kuchni czy domowej spiżarni jeszcze nigdy nie było tak komfortowe!

Blumotion sprawdzi się także w przypadku lekkich czy niewielkich drzwiczek, ponieważ system ten można dezaktywować w dowolnym momencie. Wygodną regulacją głębokości za pomocą przekładni ślimakowej dostosujesz parametry zawiasów do indywidualnych potrzeb. Do tego montaż przeprowadzisz bez użycia narzędzi.

Akcesoria meblowe wyposażone w mechanizm Blumotion są ponadto estetyczne i solidnie wykonane. Można wykorzystać je w przypadku drzwi nowo powstających, jak i zmodernizować już użytkowane drzwi funkcją Blumotion.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl