System Blum to kompleksowe rozwiązanie do różnego rodzaju mebli. Można go zastosować zarówno w kuchni, łazience, przedpokoju, salonie, jak i w sypialni czy gabinecie. Systemy Blum łączą w sobie komfort, estetykę i najwyższą jakość wykonania. To znane i bardzo cenione przez producentów mebli i klientów rozwiązanie, które jest dostępne na całym świecie. System Blum zawiera zawiasy, systemy podnoszenia, prowadnice, systemy szuflad, a także takie produkty jak pomoce montażowe i odbojniki tip-on.

BLUM

 TIP-ON BLUM 956.1004 Krótki Biały TIP-ON BLUM 956.1004 Krótki Biały
Producent: BLUM
Cena:

16,49 zł

szt.
zobacz więcej
 TIP-ON BLUM 956.1004 Krótki Czarny TIP-ON BLUM 956.1004 Krótki Czarny
Producent: BLUM
Cena:

16,49 zł

szt.
zobacz więcej
 • nowość

Systemy kuchenne Blum

Systemy kuchenne Blum oferują wiele zalet i tym samym bardzo ułatwiają codzienne użytkowanie kuchennych szafek i szuflad. Rozwiązanie to wyróżnia niezawodność, wysoka jakość i funkcjonalność. Jednym z najważniejszych elementów systemów Blum jest wysuwana prowadnica, która sprawia, że otwieranie i zamykanie szuflad oraz drzwi kuchennych jest niezwykle płynne i ciche.

System Blum do szafek

System Blum do szafek stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie funkcjonalność, prostą obsługę i estetykę. Marka Blum stosuje innowacyjny mechanizm, który sprawia, że szafki wyposażone w system Blum, są bardzo ergonomiczne. Otwieranie drzwiczek nie powoduje żadnych drgań, dlatego stosując to rozwiązanie można być pewnym, że naczynia czy przyprawy nie wypadną. Marka Blum zapewnia pełną stabilność oraz bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów.

Zastosowanie systemów Blum

Marka Blum zapewnia wiele rozwiązań, które z łatwością można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Do najpopularniejszych systemów Blum należą:

 • Blumotion – system ten zapewnia płynne i chce domykanie szuflad i drzwiczek meblowych;
 • Tandembox – system prowadnic do szuflad. Zapewnia stabilność i płynne zamykanie oraz otwieranie;
 • Legrabox – system prowadnic charakteryzujący się minimalistycznym designie. Zapewnia on nie tylko elegancki wygląd mebla, ale i ergonomiczne otwieranie szuflad. Działa delikatnie i płynnie;
 • Aventos – system podnośników frontów. Znakomite rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać wygodny dostęp do wnętrza szafek znajdujących się tuż pod sufitem;
 • Servo-Drive – nowoczesne rozwiązanie, działające na zasadzie czujnika ruchu. Wystarczy lekkie naciśnięcie, aby front szafki otworzył się automatycznie.

Zalety stosowania systemów Blum

Stosowanie systemów Blum w kuchni i w szafkach znajdujących się w innych pomieszczeniach domu ma wiele zalet. Przede wszystkim:

 • wysoka jakość – firma Blum zapewnia wysoką jakość oferowanych przez siebie systemów. Charakteryzują się one trwałością i wytrzymałością. Dzięki nim mebel jest stabilny i zapewnia łatwe oraz płynne otwieranie i zamykanie drzwiczek meblowych lub szuflad;
 • estetyka – okucia marki Blum są minimalistyczne, dzięki czemu prezentują się bardzo nowocześnie i elegancko;
 • funkcjonalność – okucia Blum zapewniają najwyższy poziom komfortu, ale nie tylko. Dzięki nim można zyskać więcej wolnej przestrzeni i lepszy dostęp do przechowywanych przedmiotów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl