Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Gniazdo meblowe (wpuszczane w blat, narożne lub wysuwane) to bardzo interesująca i jednocześnie nowoczesna alternatywa dla standardowych gniazdek sieciowych, które montowane się w ścianie. Gniazdo meblowe przydaje się przede wszystkim w kuchni, ale i w biurze, zarówno domowych, jak i w miejscach pracy, gdzie znajduje się sporo elektronicznych urządzeń na biurku, które należy podłączyć do prądu. Gniazdo meblowe wpuszczane w blat sprawdza się również doskonale w nowoczesnych salach konferencyjnych, punktach obsługi klientów i w sklepach. Takie gniazdo meblowe znakomicie sprawdza się w kuchni i w restauracji, gdzie przygotowuje się duże ilości jedzenia. Gniazdo meblowe pozwala na podłączenie czajnika czy robota kuchennego. Jest także przydatne, gdy chce się naładować smartfona. Warto zauważyć, że niektóre gniazda wpuszczane w blat posiadają również porty USB, co pozwala podłączyć telefon, tablet lub inne urządzenie elektroniczne bez konieczności ciągłego noszenia przy sobie wtyczki.

Gniazda, porty

Gniazda wpuszczane w blat czarne

W naszej ofercie można znaleźć gniazdo meblowe czarne przesuwane lub wysuwane. Obydwa te typy charakteryzują się nowoczesnym designem. Można je nabyć w różnym rozmiarze i z portami USB lub bez nich (a zamiast tego z dodatkowym gniazdem). Gniazdo meblowe to bardzo praktyczne i nowoczesne rozwiązanie, które charakteryzuje się szybkim i łatwym montażem, a także estetycznym wyglądem. Takie gniazda meblowe wpuszczane w blat sprawdzą się zarówno w przypadku ciemnych mebli, jak i jasnych. Do najpopularniejszych rozwiązań należy gniazdo meblowe prostokątne, które posiada klasyczne gniazdka sieciowe – z uziemieniem lub bez niego. W nowszych modelach można znaleźć także porty USB do ładowania osobistego sprzętu elektronicznego, takie właśnie jak smartfon czy tablet. Gniazdo meblowe jakie można znaleźć w naszym sklepie może mieć dwa bądź trzy wejścia 230V, a dodatkowo również wejścia USB (jeden lub dwa porty najpopularniejszych typów, czyli USB 2.0, które do dziś z powodzeniem stosuje się w komputerach, telefonach, tabletach i wielu, wielu innych urządzeniach tego rodzaju).

Gniazdo meblowe – niezbędne wyposażenie

Gniazda wpuszczane w blat stanowią niezbędny element każdego mieszkania czy biura. Umożliwiają podłączenie różnych urządzeń, które działają właśnie na prąd. Gniazda znajdujące się w ścianach zwykle są wykorzystywane do sprzętu, który potrzebuje prądu przez cały czas – w taki sposób działa między innymi lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, telewizor, router. Tych urządzeń jest tak dużo, że zaczyna brakować miejsca dla niewielkiego AGD i RTV, które podłącza się tylko na jakiś czas - na czas ładowania. Właśnie dla takich rzeczy jak czajnik, robot kuchenny, laptop czy telefon warto mieć w blacie szafki kuchennej lub biurka wpuszczane gniazdka meblowe.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl