Podnośniki meblowe to okucia meblowe, które stanowią bardzo praktyczne rozwiązanie, zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka. Elementy te odpowiadają za wygodne otwieranie oraz zamykanie frontów meblowych w szafkach uchylnych do góry, co przekłada się na oszczędność miejsca, ale i komfort użytkowania.

Podnośniki meblowe

Siłowniki meblowe ograniczają wysiłek związany z otwieraniem szafek – takie drzwiczki można podnosić używając niewielkiego nakładu siły. Takie rozwiązanie jak podnośnik meblowy sprawdza się zwłaszcza w przypadku frontów kuchennych, jak i frontów w meblach łazienkowych, ale nie tylko.

Podnośniki do szafek nowych i starych

Podnośniki meblowe można montować zarówno w szafkach nowych, z nowoczesnym designem, ale można je wykorzystać również w przypadku modyfikacji starszych modeli, których jeszcze nie zamierzamy wymieniać. Wysokiej klasy podnośniki do szafek można z powodzeniem zastosować do szafek kuchennych, łazienkowych czy do przedpokoju i sypialni. Meblowe podnośniki najlepiej sprawdzają się w przypadku niewielkich wnętrz, gdzie coraz częściej stosuje się meble na zamówienie sięgające do samego sufitu. Właśnie w najwyższych szafkach powinno się montować podnośniki meblowe – wpływają one nie tylko na funkcjonalność mebli i wygodę użytkowania, ale i sprawiają, że pomieszczenie wydaje się bardziej nowoczesne.

Podnośniki gazowe

W naszej ofercie można znaleźć między innymi podnośniki gazowe, które charakteryzują się wyjątkowo atrakcyjną ceną i łatwym, intuicyjnym montażem. Ponadto po zainstalowaniu nie zajmują dużo miejsca wewnątrz szafki. Aby je zastosować nie jest potrzebna żadna minimalna głębokość szafki. Podnośniki gazowe sprawdzają się znakomicie w przypadku mebli, których drzwiczki podnosi się do góry, ale będą również dobrym wyborem w przypadku tradycyjnych barków otwieranych do dołu. Wybierając tego rodzaju podnośniki meblowe należy zwrócić uwagę na ich moc. Przykładowo podnośnik meblowy gazowy 80N sprawdzi się doskonale w przypadku frontu ważącego maksymalnie 8kg.

Nasza oferta podnośników meblowych

Oferowane przez nas podnośniki meblowe pasują do różnych frontów i sprawdzą się doskonale w szafkach (w meblach kuchennych, łazienkowych, ale i w zwykłych pokojach), a także i w podnoszonych okapach, barkach oraz w bardzo nowoczesnych meblach wykonywanych na zamówienie. Tego rodzaju siłowniki nadają się doskonale do montażu w szafkach z frontami drewnianymi oraz z ramką aluminiową, zarówno drzwiczek jednolitych, jak i składanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl