Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zawias kątowy marki Blum to wysokiej jakości produkt, który odpowiada za sposób otwierania oraz zamykania szafek, a także i innych elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz cenionym właściwościom – zawiasy kątowe zdobyły ogromną popularność zarówno wśród producentów mebli, jak i użytkowników. Obecnie można je spotkać w różnych wnętrzach.

ZAWIASY KĄTOWE

Wysokiej jakości wykonanie

Zawias kątowy Blum wyróżnia się przede wszystkim znakomitym wykonaniem. Tego typu artykuły są produkowane z najlepszych materiałów, takich jak stal nierdzewna, które zapewniają niezawodność, ale i estetykę. Każdy element takiego zawiasu ma prostą budowę, ale jest starannie przemyślany, dzięki czemu zapewnia komfort podczas korzystania z mebli, a także elegancki wygląd.

Właściwości zawiasów kątowych

Do najważniejszych cech, jakie wyróżniają zawiasy kątowe cenionej marki Blum, należy fakt, że pozwalają na wyciągnięcie całej szafki na zewnątrz. Dzięki temu użytkownicy mają całkowity i bezproblemowy dostęp do całej jej zawartości, co ułatwia organizację oraz przechowywanie różnych przedmiotów. Co ciekawe, szafki wyposażone w takie zawiasy mogą być otwiera nawet pod kątem 155 stopni, w zależności od zastosowanego produktu, co pozwala na swobodny dostęp do wnętrza i ułatwia codzienne użytkowanie mebli.

Komfort i bezpieczeństwo

Zawias kątowy Blum sprawia, że otwieranie i zamykanie szafek jest niezwykle łatwe i wygodne. Bez względu na wybrany model zawiasu, siła potrzebna do otwarcia mebla zawsze jest minimalna. Właśnie dzięki temu warto zdecydować się na zawiasy Blum do każdego pomieszczenia, a zwłaszcza do pokoju dziecka, aby nie miało ono problemów z sięgnięciem po zabawki czy swoje ubrania, kiedy już będzie nieco starsze.

Warto zauważyć, że zawiasy kątowe produkcji Blum są również bardzo bezpieczne, ponieważ są wyposażone w specjalne mechanizmy o działaniu amortyzującym – tym sposobem zapobiegają zniszczeniu mebli, po użyciu zbyt dużej siły do zamknięcia drzwiczek. Dzięki temu zamykanie szafek jest zawsze cicho, a ryzyko przytrzaśnięcia palców jest minimalne.

Zastosowanie i montaż

Zawias kątowy Blum charakteryzuje się również tym, że jest niezwykle łatwy do zamontowania. Dzięki jego prostej i uniwersalnej budowie pasuje niemal do każdego typu mebli. Tego typu zawiasy można stosować zarówno w kuchniach i łazienkach, jak i w domowych biurach czy też w miejscu pracy itd. Duża liczba dostępnych rozmiarów sprawia, że zawiasy kątowe łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb klienta.

Najlepsze rozwiązanie dla minimalistycznych wnętrz

Zawiasy kątowe, ze względu na swoją konstrukcję, sprawdzą się najlepiej w minimalistycznych i skandynawskich wnętrzach. Takie zawiasy są niewielkie, a ich budowa jest prosta, dzięki temu nie odwracają uwagi od mebli czy wystroju pomieszczenia. Dzięki temu meble, w których stosuje się zawiasy kątowe marki Blum, sprawiają, że szafki wyglądają niezwykle stylowo, ale i są bardzo funkcjonalne, ponieważ zapewniają łatwy dostęp do całej zawartości mebla.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl