Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Drzwi to jeden z najważniejszych aspektów każdego domu. Pełnią kluczową rolę w zapewnieniu prywatności i bezpieczeństwa, ale i są elementem dekoracyjnym. Najważniejsze jest jednak to, aby działały sprawnie i cicho oraz były zamontowane solidnie. To wszystko umożliwia nam blumotion do drzwi.

BLUMOTION do drzwi

Blumotion do drzwi - komfort i funkcjonalność pomieszczeń

Podczas kupowania drzwi większość osób skupia się przede wszystkim na ich designie oraz na tym, aby były one jak najlepiej dopasowane do danego wnętrza. Jednak bardzo istotne jest również to, jak takie drzwi się otwierają i zamykają. Kiedy drzwi nie działają poprawnie, zwykłe codzienne czynności, takie jak wejście do pokoju czy zamknięcie szafki kuchennej, mogą być dużym problemem. Hałas, jaki powstaje podczas trzaskania drzwiami, może przeszkadzać innym domownikom, zwłaszcza wtedy, kiedy próbują odpocząć bądź skupić się na swoich obowiązkach.

Blumotion – innowacyjne rozwiązanie dla każdego domu

Aby zapewnić sprawne, płynne i ciche działanie drzwi, firma Blum zastosowała w swoich produktach innowacyjne rozwiązanie. Działa ono następująco – amortyzuje ruch i tym sposobem drzwi zamykają się powoli i delikatnie i tym samym eliminowane są nieprzyjemne trzaski.

Zastosowanie Blumotion do drzwi

Blumotion to system, który może być stosowany w różnego rodzaju drzwiach – zarówno drewnianych, metalowych, jak i nawet szklanych. Zawiasy te można używać do drzwi wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Dzięki budowie, zawiasy te są kompatybilne z wieloma systemami drzwiowymi, co pozwala na łatwy, szybki montaż oraz dostosowanie do indywidualnych potrzeb.

Jakie zalety ma system Blumotion?

Blumotion do drzwi posiada wiele zalet, dzięki którym użytkowanie drzwi jest niezwykle płynne, ciche i po prostu wygodne. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

  • cisza – dzięki zastosowaniu systemu Blumotion, drzwi zamykają się bardzo cicho i delikatnie, tym samym eliminują wszelkie nieprzyjemne trzaski i hałas. Dzięki temu domownicy, ale i sąsiedzi, mogą cieszyć się spokojem we własnym domu;
  • bezpieczeństwo – Blumotion zapewnia kontrolowane zamykanie drzwi. Dzięki temu nigdy nie zamkną się one przypadkowo i nie przytrzasną palców czy ręki, co eliminuje ryzyko urazów;
  • komfort – ciche zamykanie i otwieranie drzwi, sprawia, że codzienne czynności stają się łatwiejsze i o wiele przyjemniejsze. Dzięki systemowi Blumotion nie trzeba zwracać uwagi na to, czy drzwi zatrzasnęły się głośno i czy zostały prawidłowo zamknięte;
  • trwałość – Blumotion zostało zaprojektowane w taki sposób, aby działało bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Z tego powodu system ten cechuje się solidną konstrukcją oraz wysokiej jakości materiałami;
  • łatwy montaż – Blumotion bardzo łatwo zamontować zarówno w przypadku nowych, jak już starszych drzwi. Nie trzeba posiadać przy tym żadnych specjalistycznych narzędzi, ani też umiejętności. Co ważne, w razie potrzeby można je bezproblemowo zdjąć i wymienić na nowe.

System Blumotion to niezwykle innowacyjne rozwiązanie, które sprawia, że zamykanie drzwi jest płynne i ciche. Można je zastosować w różnego rodzaju drzwiach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ma wiele zalet – nie tylko eliminuje hałas, ale i jest niezwykle trwałe, wygodne, zapewnia bezpieczeństwo, a także jest łatwe w montażu. Dzięki takiemu rozwiązaniu jak Blumotion można cieszyć się większym komfortem i poprawą jakości życia domowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl