O firmie

 

Witaj na naszej stronie!

Skoro tutaj jesteś, to znaczy, że chcesz nas poznać lepiej. Bardzo nas to cieszy. Uchwytymeblowe24.pl to efekt wieloletniego doświadczenia w branży meblowej oraz dłuuugo skrywanego marzenia o własnej działalności.

Uchwytymeblowe24.pl tworzy zespół osób, które mogą wzajemnie na sobie polegać i które po prostu się lubią i mamy ogromną nadzieję, że i Ty polubisz nas. Dlaczego akurat uchwyty meblowe? Ponieważ dla nas od zawsze one były wyjątkowym elementem wśród akcesoriów meblowych. Staramy się by nasza oferta była na tyle różnorodna, aby każdy mógł znaleźć to czego szuka, zgodną ze swoim stylem. Chcemy by nasze produkty miały odpowiednią jakość, dlatego współpracujemy z producentami: polskimi, włoskimi, duńskimi, niemieckimi oraz włoskimi.

Kupując na naszym sklepie UchwytyMeblowe24.pl masz gwarancję dostępności wymaganej ilości danego asortymentu. Wszystko dzięki wysokim stokom magazynowym, które na bieżąco powiększamy. Naszym priorytetem jest stałe poszerzanie oferty dla naszych klientów, szczególnie w dziale uchwytów meblowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl