Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Zawiasy stanowią niezwykle ważny element. To właśnie dzięki nim można płynnie i bezproblemowo otwierać i zamykać drzwiczki szafek oraz szuflad. W tej kategorii oferujemy wysokiej jakości zawias Blum bez sprężyny. Marka Blum to znany i bardzo ceniony producent okucia meblowego. Zawiasy bez sprężyny sprawdzą się znakomicie w nowoczesnych wnętrzach.

Zawias bez sprężyny Blum - prostota i funkcjonalność

Zawiasy bez sprężyny, takie jak zawias Blum 155 bez sprężyny czy zawias Blum 110 bez sprężyny, cechują się bardzo prostą budową, ale dużą funkcjonalnością. Takie rozwiązanie różni się od standardowych zawiasów tym, że nie zostało wyposażone w tradycyjne sprężyny. Zamiast tego posiada specjalne systemy – hydrauliczny bądź magnetyczny – które kontrolują otwieranie i zamykanie drzwiczek, drzwi i szuflad. Dzięki temu, meble posiadające zawias Blum bez sprężyny są bardzo ciche i pozwalają na płynne użytkowanie.

Zawias Blum bez sprężyny – najlepsze rozwiązanie do szafek podwieszanych

Do najpopularniejszych rozwiązań, jeśli chodzi o zawias bez sprężyny Blum, należy rozwiązanie określane jako zawias równoległy Blum bez sprężyny. Cechuje się on tym, że po lekkim pchnięciu frontu, drzwiczki czy szuflada wychodzą na zewnątrz. To bardzo praktyczne okucie i sprawdza się najlepiej w przypadku szafek podwieszanych, gdzie nie stosuje się żadnych uchwytów i drążków mocujących, a fronty są minimalistyczne. Zawias równoległy Blum bez sprężyny jest idealnym rozwiązaniem przede wszystkim do szafek kuchennych, gdzie ergonomiczne otwieranie drzwiczek czy szuflad jest niezwykle ważne.

Bardzo łatwy montaż i regulacja zawiasów Blum bez sprężyn

Zarówno montaż, jak i regulacja są niezwykle łatwe w przypadku zawiasów Blum – dzięki temu nawet osoby, które nie posiadają żadnych specjalnych narzędzi, ani też umiejętności, mogą sobie z nimi poradzić. Dodatkowo, firma Blum zapewnia także akcesoria, które znacznie ułatwiają montaż oraz regulację zawiasów. Dzięki temu, meble wyposażone w zawiasy Blum bez sprężyny można dostosować do indywidualnych preferencji użytkownika, zapewniając maksymalny komfort użytkowania.

Zawiasy bez sprężyny – gwarancja komfortu i estetyki

Stosowanie zawiasów bez sprężyn niesie ze sobą wiele nieocenionych korzyści. Tego typu rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale i bardzo estetyczne. Takie zawiasy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna oraz aluminium. Dzięki temu zawiasy bez sprężyn prezentują się bardzo nowocześnie, ale i elegancko. Doskonale wpisują się w minimalistyczne wystroje wnętrz, gdzie najważniejsza jest prostota. Co ważne, zawiasy bez sprężyn w naszym sklepie są dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, co umożliwia na jeszcze lepsze dopasowanie ich do konkretnego mebla czy kuchni.

Podsumowując, zawias bez sprężyny, taki jak zawias Blum 155 bez sprężyny czy zawias Blum 110 bez sprężyny, stanowi znakomite rozwiązanie przede wszystkim dla nowoczesnych mebli. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej budowy, meble wyposażone w takie zawiasy są bardzo ciche i płynne w obsłudze. Zawiasy bez sprężyn sprawdzą się w meblach kuchennych, ale można je zastosować także i w innym pomieszczeniach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl