Uchwyty meblowe wpuszczane to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia mebli. Uchwyty te są umieszczone wewnątrz frontu mebla i to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Takie uchwyty nie odstają w żaden sposób od frontów, dlatego pozwalają uniknąć niechcianych uderzeń np. w ścianę czy inne meble. Uchwyty wpuszczane do mebli w naszym sklepie są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, co umożliwia dopasowanie ich do dosłownie każdego mebla.

Uchwyty wpuszczane

Czym charakteryzują się uchwyty wpuszczane?

Uchwyty meblowe wpuszczane tworzą jednolitą całość z frontem. Są dyskretne, w ogóle ich nie widać, a przy okazji są funkcjonalne i łatwe w czyszczeniu. Tego rodzaju rozwiązanie sprawdzi się w każdym rodzaju mebli. Dziś najczęściej jest ono wykorzystywane w kuchni, ale uchwyty wpuszczane można zastosować także w łazience, salonie czy sypialni.

Uchwyty te sprawdzają się znakomicie także w szufladach wewnętrznych, które znajdują się w garderobie czy w szafach, na przykład za drzwiami przesuwnymi.

Zastosowanie uchwytów wpuszczanych

Uchwyty wpuszczane mogą zostać zamontowane w każdym meblu i dobrze się prezentują, bez względu na to, czy dane pomieszczenie urządzono w stylu klasycznym, retro, romantycznym czy nowoczesnym. W zależności od rodzaju uchwytu meblowego, można go zamontować wpuszczając go w wyfrezowane miejsce w dowolnym miejscu lub też wpuścić w krawędź frontu. Taki rodzaj uchwytu jest niezwykle bezpieczny w użytkowaniu – z tego powodu sprawdzi się doskonale w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci lub osoby starsze. Dzięki uchwytom wpuszczanym w front, można uniknąć uderzenia czy zahaczenia o wystające elementy.

Rodzaje uchwytów wpuszczanych

Uchwyty wpuszczane do mebli zwykle mają kształt figur geometrycznych, takich jak prostokąt czy owal. Zwykle są wykonane z metalu, a niekiedy również z tworzywa sztucznego. Zwykle mają niewielkie rozmiary, przez co sprawdzają się znakomicie zarówno w przypadków dużych, jak i małych frontów. Ponadto metoda ich montażu w żaden sposób nie przytłacza mebli.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl