Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Wkręty Konfirmant

Wkręty meblowe konfirmat to pewnego rodzaju śruby montażowe, za pomocą których łączy się ze sobą niezwykle mocno różne elementy (zwykle poszczególne części mebli). Zazwyczaj można się z nimi spotkać w przypadku szaf, szuflad, regałów czy biurek, ale nie tylko. Wkręty konfirmat zapewniają niezwykle trwałe, wytrzymałe, sztywne i pewne połączenie dwóch elementów. Zwykle takie śruby są wyprodukowane ze stali, stali ocynkowanej, a także stóp aluminiowo-cynkowych czy niklu.

Jakie rozmiary mogą mieć wkręty meblowe konfirmat?

Wkręty do drewna konfirmat mogą występować w różnych wariantach - z wgłębieniami krzyżowymi bądź imbusowymi. W naszym sklepie można je nabyć w standardowym srebrnym kolorze. Typowa średnica takich śrub wynosi 6,4 mm czy 7,0 mm. Można się jednak spotkać również z wieloma innymi wariantami rozmiarowymi, takimi jak na przykład 7,9 mm o długości 33 mm.

Do czego używa się śrub konfirmatowych?

Wkręty do drewna konfirmat są powszechnie używane do łączenia sklejek, płyt wiórowych, ale i elementów drewnianych. Konfirmaty używa się także do majsterkowania i eksperymentów garażowych. Ich zastosowanie jest bardzo uniwersalne. Co ważne, ze względu na specyficzną budową takich wkrętów, do zastosowania ich potrzebne są specjalne wiertła do połączeń konfirmatowych.

Gdzie najlepiej sprawdzą się wkręty konfirmat?

Wkręty do mebli konfirmat są niezwykle uniwersalne, jeśli chodzi o montaż mebli i elementów drewnianych czy elementów podobnych do drewna. Powinno się je stosować wszędzie tam, gdzie są niezbędne bardzo solidne łączenia elementów mebli. Wkręty do drewna konfirmant wykorzystuje się przede wszystkim do łączenia drewnianych desek ze sobą, w takich przypadkach jak biurka, stoły, półki, regały, ale i krzesła. Bardzo często konfirmaty stosuje się także do szafek i szuflad kuchennych, czy mebli do przechowywania rzeczy, które umieszcza się w takich miejscach jak garderoba bądź sypialnia. Wkręty do mebli konfirmaty zapewniają trwałość i wytrzymałość przez długie lata, a nawet dekady.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl