W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór uchwytów meblowych, takich jak gałki meblowe. Posiadamy wiele zróżnicowanych modeli, które można z łatwością dopasować do mebli w różnym stylu (retro, nowoczesnym, loftowym, klasycznym czy dziecięcym i nie tylko).

Gałki meblowe

  • nowość
  • nowość

Ozdobne gałki do mebli

Gałka do mebli może stanowić małe dzieło sztuki – choć niepozorne, gałki meblowe są niezwykle użyteczne, ale i mogą być prawdziwą ozdobą pomieszczenia. W ofercie posiadamy gałki nowoczesne, relingowe, klasyczne, retro, loftowe, okrągłe, kwadratowe, drewniane, porcelanowe, kryształowe, skórzane, dziecięce, standardowe czy soft touch. Ponadto modele te można zakupić w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Do niezwykle popularnych rozwiązań należą czarne gałki do mebli i złote gałki do mebli. Właściwie dobrane gałki do mebli podkreślają meble, ale i aranżację pomieszczenia i tworzą stylową oraz spójną całość.

Gałki meblowe do nowoczesnych pomieszczeń

Uchwyty meblowe powinny być dopasowane nie tylko do mebli, ale również i aranżacji całego pomieszczenia. Miłośnicy nowoczesnych rozwiązań powinni postawić na gałki do mebli: nowoczesne, relingowe, loftowe, kryształowe czy skórzane. Nawet prostym i minimalistycznym wnętrzom można dodać nieco ekstrawagancji wybierając oryginalne uchwyty do mebli (gałki). Nasze nowoczesne (czarne gałki do mebli, ale nie tylko) i loftowe gałki do mebli można zakupić w różnych kolorach i z różnymi wzorami na powierzchni, dzięki czemu łatwo je dobrać nie tylko do mebli, ale i aranżacji całego pokoju. Sprawdzą się przede wszystkim w salonie czy sypialni. Gałka do mebli relingowa sprawdzi się natomiast w przypadku minimalistycznych aranżacji. Natomiast skórzane i kryształowe gałki meblowe warto zastosować w odważnych, eleganckich i luksusowych wnętrzach, zwłaszcza w stylu glamour. W takich pomieszczeniach warto wykorzystać również złote gałki do mebli.

Uchwyty do mebli (gałki) do klasycznych pomieszczeń

W przypadku pomieszczeń klasycznych można zastosować między innymi gałki klasyczne, retro czy standardowe. Oferujemy zarówno proste i tradycyjne rozwiązania, które niczym szczególnym się nie wyróżniają i podkreślają piękno klasycznych mebli, jak i bardziej odważne gałki meblowe (np. złota gałka do mebli, która znakomicie sprawdzi się w przypadku ciemnych mebli), które podkreślą całą aranżację. Ozdobne gałki do mebli można dobrać pod kolor dodatków zastosowanych w danym pomieszczeniu.

Gałki do mebli retro

Porcelanowe gałki sprawdzą się doskonale w przypadku mebli kuchennych angielskich, prowansalskich czy w stylu mebli retro. Romantyczne wzory na powierzchni gałek umożliwiają dopasowanie uchwytów do pozostałych dodatków znajdujących się we wnętrzu.

Gałki meblowe do pokoju dziecięcego

Oferujemy również gałki do mebli dziecięcych – kolorowe, zabawne, w różnych kolorach, kształtach i z różnymi grafikami znajdującymi się na powierzchni, które doskonale sprawdzą się w pokoju każdego dziecka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl