W tej kategorii posiadamy wysokiej jakości odbojniki drzwiowe oraz odbojniki meblowe. Te niewielkie elementy służą do zatrzymywania drzwi lub drzwi mebli w jednym miejscu, aby zapobiec szerokiemu otwarciu. Tym samym drzwi nie odbijają się o ściany i innych mebli, i nie powodują przy tym zarysowań czy wgnieceń. Jeśli masz dość trzaskających drzwi czy ścian lub mebli ze śladami po klamce – zdecyduj się na specjalny stoper, który zatrzyma drzwi w odpowiednim momencie.

Odbojniki drzwiowe

Odbojniki do drzwi – rodzaje

W naszym sklepie można zakupić kilka różnych rodzajów odbojników – odbojniki drzwiowe, silikonowe, TIP-ON, PUSH-OPEN i amortyzatory do drzwiczek. W tym - amortyzator/hamulec do drzwi, amortyzator odbojnik silikonowy samoprzylepny, odbojnik do drzwi garażowych, odbojnik drzwiowy na ścianę, odbojnik K-PUSH OPEN magnetyczny, odbojnik ogranicznik drzwiowy wypukły, odbojnik PUSH LATCH TITUS, odbojnik Blum, stoper do drzwi, ogranicznik drzwiowy, zatrzask PUSH samootwierający do frontów.

Odbojniki podłogowe

Odbojnik do drzwi podłogowy montuje się na podłodze. Może być przyklejany lub na stałe przykręcony, dzięki temu nie zmienia swojego położenia i przez cały czas spełnia swoją rolę. Zdecydowanie trwalszym rozwiązaniem są odbojniki przykręcane, jednak ciężkie, klejone także sprawdzą się idealnie. Wyjątkową trwałością i wytrzymałością cechują się natomiast odbojniki metalowe, zaś szczególnie estetycznie prezentują się odbojniki wypukłe czy kuliste. Warto zauważyć, że w naszym sklepie można znaleźć różne rodzaje poszczególnych produktów – można nabyć w atrakcyjnej cenie odbojniki o różnych kształtach i w różnych kolorach, dzięki czemu można bezproblemowo wybrać nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo estetyczne rozwiązanie do każdego pomieszczenia.

Odbojniki ścienne

W sprzedaż posiadamy także odbojniki meblowe ścienne, które mają za zadanie bezpośrednio ochronić ścianę przed drzwiami lub drzwiczkami mebli. Mogą być one samoprzylepne lub przykręcane do ściany za pomocą wkrętów i kołka rozporowego.

Stopery do drzwi magnetyczne

Odbojniki magnetyczne występują zarówno w wersji montowanej do podłogi, jak i do ściany. Posiadają specjalny magnes, który przyciąga do siebie metalową klamkę i tym samym zapobiega zamykaniu się drzwi. Czasami odbojniki meblowe tego rodzaju składają się z dwóch osobnych elementów – jeden z nich wtedy montuje się na ścianie lub podłodze, natomiast drugi na drzwiach.

Odbojniki Blum

Oferujemy także odbojniki Blum. To renomowana firma, która zapewnia wytrzymałe i innowacyjne rozwiązania, w tym także niezawodne odbojniki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl