Uchwyt relingowy BORGIO Prążkowany L-160 czarny mat
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny Reling BORGIO z perforowaną strukturą.
Do każdej uchwytu 2 sztuki wkrętów gratis.
Uchwyt występuje w kolorach:
- czarny mat
- złoty mat
- miedź
Dostępne rozstawy uchwytu: 160, 320 mm
PRODUKT WŁOSKI
Stawiamy na jakość.
Dane techniczne
| Kolor | Czarny mat |
| Rozstaw śrub | 160 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Długość całkowita | 210 mm |
| Szerokość uchwytu | 9 x 9 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość stopki | 10 x 10 mm |
| Wysyłaj do EmpikPlace | Tak |





Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.