Uchwyt meblowy relingowy US18-R15, Złoto satynowe, 128/145 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny reling
PRODUKT POLSKI
- Materiał: metal
- Wykończenie: złoty satynowy R15
- Rozstaw śrub: 128 mm
- Średnica stopki : 15 mm
- Średnica 8 mm
- Wysokość: 33 mm
- Długość: 145 mm
Do każdego uchwytu 2 sztuki wkrętów gratis.
Dostępne rozstawy : 128, 160, 192, 320 mm
Uchwyt dostępny w kolorach :
- złoty połysk
- złoty mat szczotkowany
- złoty satynowy
- czarny mat
- czarny mat + podstawki złoty mat
- stal szlachetna
- chrom połysk
- miedź szczotkowana
Dane techniczne
| Kolor | Złoty satynowy |
| Rozstaw śrub | 128 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Długość całkowita | 145 mm |
| Szerokość uchwytu | 8 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Szerokość stopki | 15 mm |
| Wysyłaj do EmpikPlace | Tak |

Produkty powiązane




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.