Uchwyt meblowy reling prążkowany loft LUCA czarny mat l-128/178 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt meblowy nowoczesny Reling z perforowaną strukturą.
PRODUKT WŁOSKI
- Materiał: metal
- Wykończenie: CZARNY MAT
- Rozstaw śrub: 128 mm
- Długość całkowita: 178 mm
- Średnica 10 mm
- Wysokość: 30 mm
Do każdego uchwytu 2 sztuki wkrętów gratis.
Uchwyt dostępny w następujących rozstawach : 96,128, 160, 192, 256, 320, 384, 480, 608, 750 mm
oraz w wykończeniu : złoty mat, czarny mat
Dane techniczne
| Kolor | Czarny mat |
| Rozstaw śrub | 128 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Długość całkowita | 178 mm |
| Szerokość uchwytu | 10 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość stopki | 10 mm |
| Wysyłaj do EmpikPlace | Tak |

Produkty powiązane




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.