Uchwyt meblowy Gamet UR47 L-160 mm Grafit Strukturalny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt meblowy GAMET z kolekcji BATTITORE.
- Materiał: metal
- Wykończenie: grafit strukturalny
- Rozstaw śrub: 160 mm
- Długość całkowita:178 mm
- Wysokość: 37 mm
Do każdego uchwytu 2 sztuki wkrętów gratis
Uchwyt dostępny w rozstawach : 128, 160, 320 mm
Dostępny w wykończeniu :
- naturalny patynowany żelazny,
- grafit strukturalny
- czarny mat
Dane techniczne
| Kolor | Grafit strukturalny |
| Rozstaw śrub | 160 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Długość całkowita | 178 mm |
| Szerokość uchwytu | 10 mm |
| Wysokość | 37 mm |
| Szerokość stopki | 18 mm |
| Wysyłaj do EmpikPlace | Tak |





Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.