Uchwyt do mebli reling LUNGO złoty szczotkowany L-192/ 272 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt meblowy Reling
- Materiał: metal
- Wykończenie: złoty szczotkowany
- Rozstaw śrub: 192 mm
- Długość całkowita: 272 mm
- Średnica 12 mm
Do każdego uchwytu 2 sztuki wkrętów gratis.
Stawiamy na jakość i polskich producentów.
Uchwyt dostępny w rozstawach: 96,128, 160,192, 224, 320, mm
Dane techniczne
| Kolor | Złoty połysk |
| Rozstaw śrub | 192 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Długość całkowita | 272 mm |
| Szerokość uchwytu | 12 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Szerokość stopki | 12 mm |
| Wysyłaj do EmpikPlace | Tak |

Produkty powiązane




Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.