W naszym szerokim asortymencie można znaleźć wiele zróżnicowanych produktów, które są bardzo przydatne podczas meblowania mieszkań, ale i miejsc pracy. Wśród naszych produktów można znaleźć również nogi do stołów. Tego rodzaju produkty stanowią podstawę i niezwykle ważny element najróżniejszych stołów – jadalnianych, kawowych - ale i biurek przypominających swoją budową tradycyjny stół. Co ważne, tego rodzaju akcesoria można dopasować również do mebli, na przykład szafek.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zastosowanie jest uzależnione przede wszystkim od wysokości nóżek. Standardowe długie nogi sprawdzą się w przypadku stołów o typowej wielkości, a także i biurek wykorzystywanych do pracy przez osoby dorosłe. Niższe nóżki będą dobrym wyborem w przypadku stolików szkolnych i biurek do młodszych dzieci. Sprawdzą się one również doskonale w przypadku niskich stolików kawowych do salonu. Z kolei najniższe nóżki stanowią doskonały wybór do szafek. Meble warto umieścić na niewysokich nóżkach – dzięki temu można uniknąć zniszczenia podłogi, a ponadto wyrównać blaty i półki, w przypadku kiedy podłoga jest nierówna. Nogi do stołów sprawdzą się więc w mieszkaniach i domach prywatnych, ale nie tylko. Warto je zastosować również w przedsiębiorstwach – biurach, recepcjach, warsztatach, urzędach i w wielu innych instytucjach, w których na co dzień potrzebne są szafki i stoły.

Jakie kupić nogi do stołów?

Nogi do stołów czy nóżki do mebli mogą wydawać się bez znaczenia. Tak jednak nie jest. Zwyczajne elementy tego rodzaju wpływają na wygląd pomieszczenia i potrafią całkowicie odmienić charakter danego mebla. Należy więc zadbać o to, aby odpowiednio dopasować nóżki do konkretnego mebla. Należy zatem wziąć pod uwagę wysokość i funkcjonalność nóżek, na przykład możliwość podwyższenia blatu (co się sprawdza znakomicie w przypadku biurek do pracy), ale i ważne jest wzornictwo oraz stylistyka. Nóżki meblowe czy nogi do stołów mogą znakomicie odświeżyć dany mebel i odmienić pomieszczenie, w którym się znajdują.

Najważniejsze cechy nóg stołowych

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć bardzo zróżnicowane nogi stołowe. Z tego też powodu warto dobrze się zastanowić, co tak naprawdę jest nam potrzebne, czego oczekujemy i na co chcemy położyć nacisk wybierając takie elementy. Oferujemy nogi do stołów, biurek, stolików i szafek, które różnią się między sobą kolorem, kształtem, materiałem i stylem. Wybierać można wśród nóg kwadratowych, okrągłych, stożkowych. Nogi meblowe mogą być wykonane na przykład z drewna, ale i metalu, aluminium czy tworzywa sztucznego. Drewniane nogi sprawdzą się bez wątpienia w przypadku bardzo tradycyjnych mebli oraz klasycznego stylu. Z kolei metal i aluminium będą doskonałym wyborem w przypadku nowoczesnych i loftowych wnętrz. Do wyboru jest również kolor, dzięki czemu można idealnie dopasować nogi do wnętrza i blatu stołu. Nogi do stołów różnią się także wysokością. Jeszcze przed zakupem nóżek należy ustalić, jakiej powinny być wysokości. Co ważne, obecnie zaleca się stosować nogi, które można regulować, w przypadku stołów czy biurek, przy których zamierza się pracować wiele godzin każdego dnia. Regulacja nóżek pozwala idealnie dopasować wysokość blatu, co ma znakomity wpływ na zdrowie użytkownika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl