Zawias meblowy cichy domyk, czyli zawias meblowy samodomykający, to nowoczesne rozwiązanie, które gwarantuje zawsze cichy i bardzo delikatny domyk w drzwiczkach meblowych.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zawias z domykiem sprawdza się, gdy w danym domu mieszkają dzieci oraz osoby, które bardzo często zamykają drzwiczki niedokładnie i tym samym meble często zostają uchylone. Niedomknięte drzwiczki zaburzają wygląd pomieszczenia i bardzo często denerwują pozostałych domowników. Zawias meblowy samodomykający wpływa na komfort mieszkania, ale i samopoczucie osób przebywających w danym miejscu. Takie zawiasy meblowe samodomykające pozwalają nie tracić czasu na domykanie drzwiczek – wystarczy je popchnąć używając do tego niewielkiej siły, aby same się zamknęły. Takie zawiasy sprawdzają się również w przypadku osób, które zawsze używają zbyt dużej siły podczas zamykania mebli, co kończy się zwykle głośnym trzaskaniem.

Zawias meblowy samodomykający stanowi znakomitą asekurację w takiej sytuacji – zwalnia drzwiczki i delikatnie „sam” je domyka. Cichy domyk wpływa na komfort użytkowania mebli. Obecnie zawiasy z cichym domykiem sprawdzają się najlepiej w nowoczesnych szafkach, nierzadko posiadają one elegancki design, a konstrukcja takich zawiasów samodociąg występuje już od kąta 35 stopni. Takie zawiasy sprawdzą się nie tylko w przypadku drzwiczek, ale i szuflad. Można je montować w zwykłych szafkach, ale i w przypadku szafek narożnych. I dopasować do drzwiczek równoległych, bezuchwytowych, bliźniaczych, nakładanych, wpuszczanych itd. Zastosowanie kilku rodzajów takich zawiasów sprawia, że meble stają się „samoobsługowe”.

Zawiasy meblowe samodomykające sprawiają, że drzwiczki zamykane są jednostajnie, cicho i bez trzaskania. Tego rodzaju rozwiązania działają bez zarzutu przez długi czas, gdyż do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie wysokiej jakości materiały. Nasze produkty charakteryzują się wygodną regulacją, a także sprawnym i szybkim montażem oraz demontażem. Wybór odpowiednich zawiasów z cichym domykiem sprawia, że wszyscy domownicy będą się cieszyć ciszą i spokojem, a niedomknięte szafki nie będą już ich denerwować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl