Zawiasy meblowe do szklanych drzwiczek, potocznie określane także jako zawiasy do szkła lub zawiasy do gablot przeznaczone są do montażu z drzwiami wyjątkowo wrażliwymi, wymagającymi odpowiednio delikatnych, a przy tym trwałych elementów okuciowych.

 

Zawiasy do szkła/gablot

Zawiasy do szkła

Szklane drzwi wymagają montażu na specjalnych zawiasach, dostosowanych do tak delikatnego surowca, a jednocześnie stabilnie mocujących je w korpusie meblowym. Nowocześnie wykonane, świetne drzwi szklane powinny pozostać także efektowne, zatem oferowane w naszym sklepie zawiasy nie zaburzają estetyki szkła, są eleganckie i dyskretne.

Oferowane przez nas zawiasy do szkła to wysokiej jakości okucia, w tym:

  • zawiasy nakładane,
  • zawiasy wpuszczane,
  • zawiasy nieprzelotowe,
  • zawiasy przelotowe,
  • zawiasy osiowe,
  • uchwyty do drzwi szklanych.

Jak wybrać odpowiednie zawiasy do drzwiczek szklanych?

Wysoka jakość materiałów, z których produkowane są zawiasy do szkła pozwala na niemal dowolne dobieranie okuć do poszczególnych drzwiczek meblowych. Konieczne jest jednak wcześniejsze przeanalizowanie kilku ważnych czynników. 

W przypadku drzwiczek szklanych sprawdź ich ciężar (im masywniejsze, tym solidniejsze zawiasy puszkowe będą niezbędne), grubość szkła, a także rozmiary frontów. Na wybranych zawiasach montowanych w meblach przeszklonych opierać się będzie cały ciężar szkła hartowanego, stąd tak ważne jest ich szczegółowe sprawdzenie jeszcze przed zakupem.

Równie istotna może okazać się estetyka okuć meblowych. Z tego względu w asortymencie sklepu internetowego znajdziesz zawiasy najwyższej klasy, w kilku wariantach kolorystycznych, w tym czarne, chromowane czy w kolorze aluminium. Dołożyliśmy ponadto wszelkich starań, by wprowadzić do oferty zawiasy o różnych kształtach i wykończeniu (kwadratowe - Square zawias przelotowy, klasyczne zawiasy Blum + zaślepka okrągła itp.). Z kolei uchwyty do drzwi szklanych wykonano w konstrukcji, która nie wymaga wiercenia w szkle.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl