Dostępne w naszej oferciezawiasy meblowe bez sprężyny przeznaczone są do mocowania frontów bez uchwytów. Tego rodzaju rozwiązania stosowane są przede wszystkim w meblach kuchennych, ale coraz częściej także w zabudowie biurowej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Istotną cechą dostępnych w tej kategorii okuć jest mocowanie i demontaż drzwi bez konieczności użycia narzędzi. Przy opisie parametrów dla każdego zawiasu należy sprawdzić cechy produktu, w tym ustalić, jaka jest zakładana średnica otworu puszki oraz wymagana głębokość otworu. Przy naszych zawiasach znajdziesz też dane określające kąt otwarcia.

W asortymencie sklepu przeważają produkty firmy Blum. Zawias bez sprężyny TIP-ON, przystosowany do frontów bez uchwytów produkowany jest przez tę markę w kilku wariantach, w tym jako:

Każdy produkt zawiera w zestawie komplet elementów, w tym prowadnik. Zawiasy bez sprężyny wyróżniają się mimośrodową regulacją wysokości lub też regulacją poprzez gwint ślimakowy. Z oferowanych przez nas zawiasów korzystają zarówno producenci meblowi, jak i użytkownicy indywidualni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl