W naszej ofercie dostępne są prowadnice kulkowe przeznaczone do szuflad meblowych. Tego rodzaju wyposażenie pozwala na wygodne i płynne otwieranie oraz zamykanie szuflad. Biorąc pod uwagę fakt, jak często w ciągu dnia korzysta się z mebli tego rodzaju, wybór odpowiednio trwałych prowadnic będzie kluczowym - tak w przypadku umeblowania domowego, jak i chociażby biurowego. Wybór i zakup niesprawdzonych prowadnic szufladowych o wątpliwej jakości przyczyni się do szybszego zużycia zarówno samych szuflad, jak i korpusu mebla i może doprowadzić nawet do jego uszkodzenia.

Prowadnice kulkowe

Zastosowanie prowadnic kulkowych - dlaczego warto?

Konstrukcja prowadnic kulkowych, określanych również jako prowadnice łożyskowe, jest jedną z częściej wybieranych w przypadku mebli wyposażonych w wysuwane szuflady. Sama nazwa nawiązuje do specyfiki osprzętu - ruchome elementy połączone są za pomocą łożyska kulkowego - najczęściej stalowego. Taka budowa sprawia, że łożyska kulkowe świetnie znoszą także większe obciążenia. Dzięki temu są one często montowane również w meblach warsztatowych. Prowadnice kulkowe dostępne w naszym asortymencie, w zależności od modelu, są w stanie płynnie pracować przy obciążeniu nawet do 100 kilogramów.

Prowadnice kulkowe cechują się także niezawodnością. Nawet przy intensywnym, codziennym trybie użytkowania mebla gwarantują płynny ruch szuflady. Łożyskowa prowadnica kulkowa wysokiej jakości jest po prostu niezawodna!

Wyposażenie szuflad - kulkowe prowadnice łożyskowe

Wybór prowadnicy, a następnie także montaż prowadnic to oczywiście kwestia indywidualnych oczekiwań przyszłego użytkownika. Jednak w porównaniu z modelami na przykład rolkowymi, prowadnice kulkowe zapewniają znacznie dłuższą eksploatację i widocznie większy udźwig. Mogą być wyposażone dodatkowo w wygodne funkcje, takie jak pełen wysuw lub cichy domyk.

Prowadnice meblowe o konstrukcji łożyskowej bardzo dobrze sprawują się w ciężkich szufladach i meblach intensywnie eksploatowanych, zapewniając odpowiedni komfort użytkowania. W naszej ofercie dostępne wysokiej jakości produkty tej kategorii, zawsze w przystępnych cenach. Poszczególne parametry prowadnic kulkowych, takie jak udźwig czy długość zamieszczone są przy każdym wariancie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl