Uchwyt meblowy relingowy RE23 chrom połysk 96 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt meblowy Reling RE23
Świetnie wykonany uchwyt RE23 może stanowić piękny akcent w Twoim pomieszczeniu. Odmień swoje wnętrze.
W ofercie posiadamy wiele możliwości pokryć uchwytu.
Produkt polskiej firmy GAMET
PRODUKT POLSKI
- Materiał: metal
- Wykończenie: CHROM POŁYSK
- Rozstaw śrub: 96 mm
- Długość całkowita: 117 mm
- Średnica 9 mm
Do każdego uchwytu wkręty gratis.
Stawiamy na jakość i polskich producentów.
Uchwyt dostępny w kolorach :
- chrom połysk
- nikiel szczotkowany (inox)
- czarny mat
- stare srebro
- patyna na mosiądzu ( stare złoto )
- półmatowa patyna na miedzi
Dostępne rozstawy: 96, 128, 160, 192, 256, 320, 480 mm
Dane techniczne
| Kolor | Chrom połysk |
| Rozstaw śrub | 96 mm |
| Materiał | ZnAl |
| Długość całkowita | 117 mm |
| Szerokość uchwytu | 18 mm |
| Wysokość | 33 mm |
| Szerokość stopki | 9 mm |
| Wysyłaj do EmpikPlace | Tak |





Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.