Gałki meblowe w kształcie kwadratu to akcesoria, które należą do niezbędnego wyposażenia wielu mebli. Kwadratowe gałki nadają uroku i ciekawego stylu meblom. Tego rodzaju asortyment w naszej ofercie jest dostępny w różnych kolorach i rozmiarach. Ponadto posiadamy gałki kwadratowe, które są wyprodukowane z najróżniejszych materiałów – drewna, metalu czy tworzyw sztucznych. Dzięki takiemu szerokiemu wyborowi, z pewnością każdemu zainteresowanemu uda się dopasować gałki do każdego rodzaju mebli.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Montaż i wymiana gałek kwadratowych

Kwadratowe gałki meblowe są niezwykle łatwe w montażu czy wymianie. Wystarczą podstawowe narzędzia, które znajdują się w każdym domu, i niewielkie umiejętności manualne, aby wykonać te czynności samodzielnie. Warto zauważyć, że wymiana starych gałek kwadratowych na nowe może odświeżyć wnętrze, a nawet całkowicie odmienić wygląd starych mebli. Ponadto wymiana gałek meblowych jest także znakomitą alternatywą dla wymiany całych mebli – bardzo często wystarczy odświeżyć np. komodę – pomalować ją na nowy kolor, odnowić czy wymienić gałki, aby otrzymać piękne i modne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Kwadratowe gałki meablowe – właściwości

Gałki meblowe kwadratowe w naszym sklepie Uchwyty Meblowe 24 są dostępne w różnych rozmiarach. Najczęściej występują gałki, które mają rozmiary 2 cm x 2 cm, 3 cm x 3 cm lub 4 cm na 4 cm. Tego rodzaju rozwiązania mogą być wykonane z różnych materiałów – nie tylko z drewna, ale i z metalu, tworzyw sztucznych, a nawet szkła czy ceramiki.

Każdy z tych materiałów posiada unikalne właściwości, które mają wpływ nie tylko na wygląd gałki kwadratowej, ale i jej wytrzymałości.

- kwadratowe gałki z metalu do metalu są cenione ze względu na trwałość i elegancki wygląd. Co ważne, można je nabyć w wielu różnych kolorach, dlatego łatwe je dopasować do mebli czy aranżacji pomieszczenia;

- gałki meblowe kwadratowe z drewna również ceni się za wytrzymałość oraz gustowny wygląd. Drewno to naturalny surowiec, którego cechuje różnorodność. Ma oryginalną strukturę i nie sposób znaleźć dwóch takich samym kawałków drewna. Drewno to również znakomity materiał do obróbki;

- gałki ze szkła lub ceramiki – to bardziej delikatne elementy, które wyróżniają się oryginalnym i gustownym wyglądem. Sprawdzą się doskonale w przypadku pomieszczeń w stylu glamour.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl